Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną 200ml
Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną 200ml

29,00

29,00

Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną 200ml

29,00

Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji nóg. Zapobiega i redukuje niedoskonałości skóry (tzw.pajączki) przy jednoczesnym wspieraniu produkcji kolagenu, lamininy i elastyny. Nadaje skórze świeży koloryt oraz tonizuje ją, ujędrnia i regeneruje.

Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną 200ml

Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji nóg. Zapobiega i redukuje niedoskonałości skóry (tzw.pajączki) przy jednoczesnym wspieraniu produkcji kolagenu, lamininy i elastyny. Nadaje skórze świeży koloryt oraz tonizuje ją, ujędrnia i regeneruje. Czynnymi składnikami żelu są ruszczyk, chlorella, wyciąg z kasztanowca i rutynaRutyna wspomaga mikrocyrkulację krwi oraz wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate. Ekstrakt z chlorelli jest bogaty w białka i składniki odżywcze, dzięki czemu skóra zachowuje elastyczność i sprężystość. Ruszczyk jest bogaty w ruskogeniny i nadaje się do pielęgnacji skóry z objawami niewydolności żylnej. Kasztanowiec zawiera escynę, która uelastycznia naczynia włosowate i zwiększa ich odporność na rozszerzanie oraz pękanie.

Sposób użycia:

nanieść odpowiednią ilość żelu na skórę i delikatnie wklepać.

Składniki:

wodagliceryna, ekstrakt z chlorelli zwyczajnej, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, karbomer, glikol propylenowy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, trietanoloamina, rutyna, substancja perfumująca, substancje zapachowe o zapachu cytryny, geranium, pelargonii, konwalii, uwodorniony olej rycynowy.

Zawartość:
200ml
Producent:

Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Dystrybutor:

Virde Polska Sp. z o.o, ul. Wolności 124, 41-500 Chorzów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasztanowy żel z ruszczykiem, algami i rutyną 200ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *