Available Filters
Kasztanowiec kwiat 50 g - surowiec farmaceutyczny
Kasztanowiec kwiat 50g

10,00

10,00

Kasztanowiec kwiat 50g

10,00

 Znajdują zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych żył podudzi, guzków krwawnicowych (hemoroidów) oraz obrzęków pourazowych i siniaków. Zewnętrznie stosuje się okłady z naparów z kwiatów kasztanowca na odmrożenia, lekkie oparzenia, otarcia naskórka, w ogniskowym zapaleniu naczyń włosowatych skóry oraz w różnego typu kontuzjach.

Kwiat kasztanowca 50g

Kwiaty kasztanowca zbierane są w pełni kwitnienia, w maju, suszone w warunkach naturalnych lub w suszarni w temperaturze do 600C. Zawierają głównie flawonoidy (bioflawonoidy o aktywności witaminy P), zmniejszające przepuszczalność oraz kruchość naczyń włosowatych.

Znajdują zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych żył podudzi, guzków krwawnicowych (hemoroidów) oraz obrzęków pourazowych i siniaków.

Zewnętrznie stosuje się okłady z naparów z kwiatów kasztanowca na odmrożenia, lekkie oparzenia, otarcia naskórka, w ogniskowym zapaleniu naczyń włosowatych skóry oraz w różnego typu kontuzjach.

Bardzo często kwiaty kasztanowca podaje się łącznie z korą kasztanowca w złożonych mieszankach ziołowych (przeciwhemoroidalnych, także przeciwprostatowych).

 

Skład:

kwiat kasztanowca 100%

Masa netto:

50g

Przechowywanie:

suche i przewiewne miejsce niedostępne dla dzieci

Producent: 

FarmVit, ul. Gen. L. Okulickiego 133 D, 71-040 Szczecin

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasztanowiec kwiat 50g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…