Jasnota biała ziele 100g
Jasnota biała ziele 100g

17,00

17,00

Jasnota biała ziele 100g

(2 opinie klienta)

17,00

Zmniejsza obfite krwawienia miesiączkowe i łagodzi towarzyszący im ból. Pomaga utrzymać zdrowie kobiecych miejsc intymnych.

Ziele jasnoty białej 100g

Jasnota biała (Lamium album) – nazywana również białą pokrzywą, to bylina wyglądem przypominająca pokrzywę, jednak w przeciwieństwie do niej, jej liście nie posiadają parzących włosków. Wytwarza białe kwiaty na górnych częściach łodygi i wydziela charakterystyczny zapach. Występuje powszechnie w Europie, również w Polsce. Surowcem zielarskim są jej kwiaty i ziele. Nadziemna część rośliny obfituje w takie składniki bioaktywne, jak: flawonoidy, saponiny, garbniki, olejek eteryczny, taniny, glikozydy i substancje śluzowe. W medycynie ludowej preparaty z jasnoty białej zalecano dla prawidłowej pracy jelit. W czasach starożytnych znane były zaklęcia przywołujące ducha tej rośliny, który według tamtejszych wierzeń pomagał kobietom w trudnych decyzjach. Współcześnie zioło te także wspiera kobiety, ale na bardziej fizjologicznym poziomie. Dba o zdrowie żeńskich okolic intymnych i pomaga łagodniej przejść okres menstruacji. To ważny składnik domowej, ziołowej apteczki każdej kobiety.

Właściwości prozdrowotne
  • Korzystnie wpływa na przebieg menstruacji. Reguluje intensywność krwawień miesiączkowych.
  • Dba o zdrowie kobiecych miejsc intymnych. Wspomaga organizm w walce z bakteriami i optymalizuje odpowiedź przeciwzapalną organizmu w tych rejonach ciała.

Jasnota biała – ziele zbierane z naturalnych terenów.

Produkt najwyższej jakości!

Kraj pochodzenia: Polska

Składniki:

Ziele jasnoty białej 100%.

Zalecany sposób użycia:

NAPAR

1-2 łyżeczki ziela zalać wrzącą wodą i parzyć pod przykryciem 10 minut. Spożywać 2-3 razy dziennie. Aby przygotować napar do zastosowań zewnętrznych, należy użyć 3 łyżki ziela na 0,5 l wody.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!
Po otwarciu produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.

Producent:
Nanga

2 opinie dla Jasnota biała ziele 100g

  1. EWELINA S. (zweryfikowany)

  2. Małgorzata Bańczewska (zweryfikowany)

    wszystko super!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *