Mieszanka ziołowo-owocowa - ZDROWE SERCE

Mieszanka ziołowo owocowa posiadająca łagodny smak i aromat. Może doskonale uzupełniać codzienną dietę w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne. Ta receptura to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochrony serca i najważniejszych elementów układu krążenia.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

12,00 zł

Więcej informacji

Zioła Zdrowe Serce Ojciec Klimuszko to mieszanka chroniące serce i wspomagająca pracę układę krążenia.

Wskazania: Uzupełnienie diety o składniki odpowiedzialne za prawidłową pracę serca i układu krążenia. Naturalny suplement diety wpływający korzystnie na serce.

Działanie: Napar z mieszanki Ojciec Klimuszko Zdrowe Serce jest bogaty w składniki od lat znane jako dobroczynne dla pracy serca i układu krążenia.

Składniki mieszanki bogatą są we flawonoidy, antyoksydanty korzystnie wpływają na cały organizm. Owoce głogu pozytywnie wpływaja na zmniejszenia napięcia mięśni gładkich, naczyń krwionośnych oraz mają korzystny wpływ na obniżenie ciśnienia. Liście pokrzywy to śródło potasu, magnezu, wapnia i żelaza - elementów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Melisa działa uspokająco i wspomaga regenerację organizmu.

Sposób użycia: Jedna saszetka dwa razy dziennie. Saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, parzyc przez 5-8 minut. Napar można dosłodzić miodem lub cukrem trzcinowym.

Skład: Kwiat hibiskusa, Aronia, Owoc głogu , Owoc róży, liść melisy , liść pokrzywy