Herbatka ziołowa DLA MĘŻCZYZN

Herbatka ziołowa wykazuje korzystne działanie na zdrowie seksualne mężczyzn, wspiera kondycję psychiczną w warunkach stresu i napięcia nerwowego, przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Dodatkowo wzmacnia potencję seksualną, przyczynia się do optymalnego wypoczynku oraz wpływa korzystnie na układ krwionośny i mikrokrążenie mózgowe.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

18,00 zł

Więcej informacji

Składniki: ziele damiana (Herba Damianae), kłącze kolcorośli lekarskiej (Radix Sarsaparillae), korzeń i kora czepoty puszystej (Radix et Cortex Uncariae tomentosae), ziele i korzeń lubczyku ogrodowego (Folium et Radix Levistici), liście miłorzębu japońskiego (Folium Ginkgo)

Sposób użycia: Jedną saszetkę zalać szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem ok. 10 minut. Pić 2 do 3 szklanek dziennie.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Herbatka nie jest zalecana dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla małych dzieci.