GOJNIK ziele - susz ziołowy
Gojnik ziele 50g

11,00

11,00

Gojnik ziele 50g

(1 opinia klienta)

11,00

Działa:

  • przeciwzapalne,
  • antybakteryjne oraz wzmacniająco,
  • pomocnie w chorobach nerek,
  • pomocnie w zaburzeniach czynności wątroby,
  • pomocnie w chorobach układu oddechowego (ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, duszność),
  • pomocnie w przewlekłym zapaleniu błony śluzowej żołądka,
  • pomocnie w problemach z prostatą,
  • pomocnie w reumatyzmie oraz w osteoporozie

Gojnik ziele – susz ziołowy

suplement diety

Gojnik znany jest i ceniony od wieków ze względu na swoje lecznicze właściwości, a także walory smakowe. Właściwości te czynią go rośliną z pierwszej dziesiątki europejskich ziół leczniczych.

Zawiera: taniny, flawonoidy, olejki eteryczne, ponadto: stanowi źródło żelaza oraz składników mineralnych tj. cynk, sód, magnez, miedź, kobalt.

Działa:

przeciwzapalne, antybakteryjne oraz wzmacniająco, pomocnie w chorobach nerek, pomocnie w zaburzeniach czynności wątroby, pomocnie w chorobach układu oddechowego (ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, duszność), pomocnie w przewlekłym zapaleniu błony śluzowej żołądka, pomocnie w problemach z prostatą, pomocnie w reumatyzmie oraz w osteoporozie,

ponadto: jest naturalnym przeciwutleniaczem, ma pozytywny wpływ na samopoczucie, wspomaga układ krążenia, wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga organizm w pozbywaniu się nagromadzonych toksyn, w naturalny sposób reguluje ciśnienie krwi oraz temperaturę ciała, pomaga w walce ze zmęczeniem i niedokrwistością, w Bułgarii jest cenionym afrodyzjakiem – zwanym „bułgarską viagrą”.

Według niemieckiego prof. Jehnsa Panke (klinika Neurologiczna Uniwersytetu w Magdeburgu) gojnik podnosi wydajność mentalną mózgu oraz hamuje stany zapalne, ma też istotny wpływ na usuwanie złogów białkowych w mózgu, które są głównym sprawcą demencji starczej oraz choroby Alzheimera.

Skład:

ziele gojnika

Masa netto:

50g

Kraj pochodzenia:

Albania

Sposób przygotowania:

z opakowania wyjąć ziele gojnika i rozdrobnić. Wsypać do szklanki 1 łyżkę stołową rozdrobnionego suszu, zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzać pod przykryciem 8-10 minut. Stosować 2 razy dziennie. Napar znakomicie pasuje także z dodatkiem miodu i plasterka cytryny. Dobrze schłodzony jest napojem orzeźwiającym.

Zalecana do spożycia porcja dzienna:

łyżka  stołowa rozdrobnionego gojnika ziele 2 razy dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Chronić przed światłem.

Producent:

Natura Wita

1 opinia dla Gojnik ziele 50g

  1. Joanna W. (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *