Głóg 500mg 60 kapsułek
Głóg 500mg 60 kapsułek

37,00

37,00

Głóg 500mg 60 kapsułek

(1 opinia klienta)

37,00

Owoce głogu dwuszyjkowego zawarte w produkcie wspomagają prawidłową pracę serca oraz przyczyniają się do poprawy funkcji układu krążenia.

Głóg 500 mg – 60 kapsułek

Suplement diety

Owoce głogu dwuszyjkowego zawarte w produkcie wspomagają prawidłową pracę serca oraz przyczyniają się do poprawy funkcji układu krążenia.
Lecznicze właściwości owoców znane już były w starożytnej Grecji. Nazwa „oxyacantha” wywodzi się z greckiego i oznacza „ostry cierń”.
Ekstrakt z głogu tonizuje i zwalnia czynność serca, rozszerza naczynia wieńcowe, obniżaj ciśnienie krwi, uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne oraz błony międzykomórkowe, zapobiegając w ten sposób powstawaniu wysięków. Dodatkowo głóg reguluj pracę nerek; działa uspokajająco, rozkurczowo i moczopędnie.
Głóg używany jest w schorzeniach tarczycy, przy niedomaganiach serca spowodowanych okresem przekwitania tak u kobiet jak i u mężczyzn, chorobą gośćcową, zatruciem nikotyną, alkoholem i w chorobach zakaźnych.
Leczenie głogiem przyspiesza rekonwalescencję, obniża poziom cholesterolu we krwi likwidując jednocześnie początkowe formy nadciśnienia.

 

Składniki:
Mielone, sproszkowane owoce głogu dwuszyjkowego (Crataegus laevigata), otoczka kapsułki (żelatyna, substancja glazurująca: glicerol, woda oczyszczona).
Składniki aktywne:
Składnik aktywny                         Zawartość w 1 kapsułce           % RWS* 

Owoce głogu dwuszyjkowego                500 mg                               –

* Referencyjna Wartość Spożycia (RWS)

Zawartość opakowania:

60 kapsułek

Zalecane dzienne spożycie:

1 kapsułka raz dziennie, najlepiej po posiłku, popić wodą lub sokiem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Przechowywanie:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Producent:

Medfuture Sp. z o.o

1 opinia dla Głóg 500mg 60 kapsułek

  1. Eugeniusz Przekop (zweryfikowany)

    Dokładnie o to nam z żoną o to chodziło,jesteśmy bardzo zadowoleni.Pozdrawiam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *