Available Filters
Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml
Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml

10,00

10,00

3 w magazynie

Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml

(1 opinia klienta)

10,00

Das Experten Schwarz to czarna pasta do zębów nowej generacji z węglem drzewnym z łupin orzecha kokosowego, która skutecznie wybiela i delikatnie poleruje powierzchnię zębów, eliminuje płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się kamienia zębowego i próchnicy.

3 w magazynie

Kategoria:

Czarna pasta do zębów z węglem drzewnym 70 ml

Das experten to ekskluzywna marka niemiecka spełniająjąca wymagania w zakresie innowacyjności i wytwarzania wysokiej jakości praktycznych produktów do higieny jamy ustnej.
Das Experten Schwarz to czarna pasta do zębów nowej generacji z węglem drzewnym z łupin orzecha kokosowego, która skutecznie wybiela i delikatnie poleruje powierzchnię zębów, eliminuje płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się kamienia zębowego i próchnicy.Pochłania wszystkie zanieczyszczenia i mikroorganizmy patogenów z powierzchni zębów, odświeża jamę ustną, zapobiegając pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu. Pasta do zębów ma niezwykły ciemny kolor dzięki zawartości aktywnego węgla drzewnego.

Składniki:
Activated characoal from coconut shell, Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Sodium Sulfate, Flavour, Cellulose gum, Sodium Saccharin, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Benzoate
Pojemność:
70 ml
Producent:
Das Exprten
Dystrybutor:
Pharmovit

1 opinia dla Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml

  1. Lucyna (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.