Available Filters
Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml
Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml

10,00

10,00

Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml

10,00

Das Experten Schwarz to czarna pasta do zębów nowej generacji z węglem drzewnym z łupin orzecha kokosowego, która skutecznie wybiela i delikatnie poleruje powierzchnię zębów, eliminuje płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się kamienia zębowego i próchnicy.

Kategoria:

Czarna pasta do zębów z węglem drzewnym 70 ml

Das experten to ekskluzywna marka niemiecka spełniająjąca wymagania w zakresie innowacyjności i wytwarzania wysokiej jakości praktycznych produktów do higieny jamy ustnej.
Das Experten Schwarz to czarna pasta do zębów nowej generacji z węglem drzewnym z łupin orzecha kokosowego, która skutecznie wybiela i delikatnie poleruje powierzchnię zębów, eliminuje płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się kamienia zębowego i próchnicy.Pochłania wszystkie zanieczyszczenia i mikroorganizmy patogenów z powierzchni zębów, odświeża jamę ustną, zapobiegając pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu. Pasta do zębów ma niezwykły ciemny kolor dzięki zawartości aktywnego węgla drzewnego.

Składniki:
Activated characoal from coconut shell, Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Sodium Sulfate, Flavour, Cellulose gum, Sodium Saccharin, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Benzoate
Pojemność:
70 ml
Producent:
Das Exprten
Dystrybutor:
Pharmovit

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Das Experten Schwarz pasta do zębów 70 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.