Available Filters
Das Experten Detox pasta do zębów 70 ml
Das Experten Detox pasta do zębów 70 ml

10,00

10,00

Das Experten Detox pasta do zębów 70 ml

10,00

Anti-aging pasta do zębów Das Experten detox zabija zarazki, które mogą być źródłem nieprzyjemnego zapachu, a nie tylko usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Ze względu na wysoką antyseptyczność i aktywność przeciwdrobnoustrojową, pomaga w zwalczaniu wielu chorób zapalnych jamy ustnej.

Kategoria:

Detox pasta do zębów 70 ml

wysoka antyseptyczność
BEZ FLUORU, PARABENÓW, SLS & SLES
pomaga z zwalczaniu wielu chorób jamy ustnej
zabija zarazki, które mogą być źródłem nieprzyjemnego zapachu
Das experten to ekskluzywna marka niemiecka spełniająjąca wymagania w zakresie innowacyjności i wytwarzania wysokiej jakości praktycznych produktów do higieny jamy ustnej.

Anti-aging pasta do zębów Das Experten detox zabija zarazki, które mogą być źródłem nieprzyjemnego zapachu, a nie tylko usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Ze względu na wysoką antyseptyczność i aktywność przeciwdrobnoustrojową, pomaga w zwalczaniu wielu chorób zapalnych jamy ustnej.Zalecany dla osób po 40 roku życia, osób chorych na cukrzycę i innych osób narażonych na większe ryzyko chorób przyzębia i późniejszej utraty zębów, jak również ludzi z zapaleniem dziąseł, zapaleniem ozębnej, zapaleniem jamy ustnej. Również polecany osobom noszącym aparaty ortodontyczne i protezy.

Składniki:
Sorbitol, CMC, Santhan gum, Saccharin Sodium, Silicon Dioxide thickened, Propylene Glycol, Sodium Pyrophosphate, K12, Aqua, Methyl Ester, Propyl Ester, Cinnamon essence (0,8%), Clove essence (0,2%)
Pojemność:
70 ml
Producent:
Das Exprten
Dystrybutor:
Pharmovit

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Das Experten Detox pasta do zębów 70 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.