Właścicielem sklepu internetowego www.e-zielarnia.eu jest:

PHU UNIROK Anna Krakowczyk 
ul. Szeroka 26
44-240 Żory
NIP: 651-100-07-60
REGON: 272302227


tel. 536 880 480
e-mail: sklep@e-zielarnia.eu

 1. Sklep internetowy www.e-zielarnia.eu przyjmuje zamówienia przez 24h na dobę przez cały rok.
 2. Aby zamówienie zostało zrealizowane, konieczne jest wypełnienie wymaganych pól w formularzu zamówienia wraz z podaniem prawidłowego adresu e-mail.
 3. Ceny produktów w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu nie są równoznaczne z cenami w sklepie stacjonarnym. 

Produkty

 1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych u niego produktów, ani za skutki błędnej interpretacji treści dołączonych do opakowania ulotek.
 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 3. Ilość produktów promocyjnych jest ściśle określona.

Warunki dostawy

 1. Przesyłki dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej Siódemka lub Poczty Polskiej.
 2. Opłaty za wysyłkę zagraniczną  są ustalane indywidualnie z klientem.  Przesyłki zagraniczne są wysyłane tylko z przedpłatą na konto.
 3. Czas realizacji zamówienia (do momentu wysłania) to 1-5 dni roboczych.
 4. Czas dostawy zamówień krajowych uzależniony jest od wybranego przez Państwa dostawcy. Pocztex Kurier 48:  17,00 zł przy wpłacie na konto i 20,00 zł przy pobraniu. Siódemka: 17,00 zł przy wpłacie na konto i 20,00 zł przy pobraniu.
 5. Odbiór osobisty  pn-pt  9,-17   sob. 9-13  bez dodatkowych  opłat. Cały tydzień  w godz. 17-20 w zaprzyjaźnionej  firmie  FIGLOLANDIA  Żory Szeroka 26 / obok sklepu  " Zioła św. Franciszka ".
 6. Przy zamówieniu o wartości powyżej  250 zł - dostawa gratis.
 7. Klient zostaje powiadomiony o przyjęciu zamówienia do realizacji poprzez otrzymanie wiadomości e-mail na adres podany w formularzu.
 8. W razie zmiany terminu realizacji zamówienia Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 9. Zamówienia niepotwierdzone lub nieopłacone w ciągu 14 dni od chwili złożenia będą automatycznie anulowane. 

Płatności

Przelew bankowy

Dane do przelewu

Numer rachunku: 43 1140 2004 0000 3702 7527 1860
Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe UNIROK
Adres: ul. Szeroka 26, 44-240 Żory
W tytule płatności należy podać numer zamówienia.

Pobranie

Klient dokonuje zapłaty kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Odbiór osobisty

Zapłaty i odbioru towaru w sklepie www.e-zielarnia.eu można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 sobota 9.00 - 13.00 pod adresem:
ul. Szeroka 28
44-240 Żory
lub  po uzgodnieniu możliwość odbioru i zapłaty w zaprzyjaźnionym punkcie codziennie  do godz. 20.00   FIGLOLANDIA  Sala zabaw dla dzieci  Żory ul. Szeroka 26 - obok  sklepu stacjonarnego  ZIOŁA  ŚW. FRANCISZKA 

Reklamacje

Jeżeli przekazywana Państwu paczka lub towar w niej zawarty jest wyraźnie uszkodzona ( widać ślady zalania, paczka jest mocno pognieciona itp.) prosimy jej nie przyjmować i wypełnić protokół szkody w obecności kuriera! W takim przypadku paczka zostanie od razu zwrócona do naszego sklepu i szybciej będziemy mogli przystąpić do procesu wyjaśnienia sprawy oraz przekazania Państwu ponownie zamówionych produktów.

Odstąpienie od umowy 

Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Ochrona danych osobowych

Klienci naszego sklepu mają zagwarantowaną pełną ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, z późniejszymi zmianami) oraz wykorzystanie tych danych wyłącznie w celach informacyjnych i do realizacji zamówień.

Pomoc

Jeśli w trakcie składania zamówienia pojawią się jakiekolwiek pytania i wątpliwości chętnie pomożemy Ci w ich rozwiązaniu. W tym celu możesz się z nami skontaktować:

tel. 536 880 480
e-mail: sklep@e-zielarnia.eu

W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami, przepisy Kodeksu Cywilnego.

UWAGA - dotyczy sprzedaży produktów alkoholowych

W związku z tym, że sprzedaż napojów alkoholowych przez internet nie jest w Polsce prawnie dozwolona, zakup towarów zawierających alkohol w niniejszym sklepie odbywa się poprzez pełnomocnika obecnego w miejscu objętym koncesją sprzedaży.

Pełnomocnictwo upoważnia pełnomocnika wyłącznie do zawarcia w imieniu zamawiającego umowy zakupu towaru i nadania paczki z towarem na adres zamawiającego. Pełnomocnictwo jest udzielane Annie Krakowczyk, która w imieniu zamawiającego dokona zakupu zamówionego towaru.

Udzielenie pełnomocnictwa nie potrzebuje dla swej ważności szczególnej formy i jeśli zamawiający chce złożyć zamówienie i udzielić pełnomocnictwa wystarczy zaakceptować niniejszy regulamin.

W związku z tym, że sprzedaż alkoholu w Polsce jest zakazana również w stosunku do osób, które nie ukończyły 18 roku życia, dla ważnego udzielenia pełnomocnictwa do zakupu towaru,
niezbędne jest ukończenie 18 roku życia.

Udzielenie pełnomocnictwa w przypadku nie ukończenia 18 roku życia w chwili udzielania pełnomocnictwa, spowoduje, że pełnomocnictwo będzie nieważne. Akceptując ninejszy regulamin oświadczasz, że ukończyłeś 18 rok życia.