Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Właścicielem sklepu internetowego www.e-zielarnia.eu jest:

PHU UNIROK Anna Krakowczyk 
ul. Szeroka 26
44-240 Żory
NIP: 651-100-07-60
REGON: 272302227


tel. 536 880 480
e-mail: sklep@e-zielarnia.eu

 1. Sklep internetowy www.e-zielarnia.eu przyjmuje zamówienia przez 24h na dobę przez cały rok.
 2. Aby zamówienie zostało zrealizowane, konieczne jest wypełnienie wymaganych pól w formularzu zamówienia wraz z podaniem prawidłowego adresu e-mail.
 3. Ceny produktów w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu nie są równoznaczne z cenami w sklepie stacjonarnym. 

Produkty

 1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych u niego produktów, ani za skutki błędnej interpretacji treści dołączonych do opakowania ulotek.
 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 3. Ilość produktów promocyjnych jest ściśle określona.

Warunki dostawy

 1. Przesyłki dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD.
 2. Opłaty za wysyłkę zagraniczną są ustalane indywidualnie z klientem. Przesyłki zagraniczne są wysyłane tylko z przedpłatą na konto.
 3. Czas realizacji zamówienia (do momentu wysłania) to 1-5 dni roboczych.
 4. Czas dostawy zamówień krajowych uzależniony jest od wybranego przez Państwa dostawcy. DPD :  17,00 zł przy wpłacie na konto i 20,00 zł przy pobraniu.
 5. Odbiór osobisty  pn-pt  9,-17   sob. 9-13  bez dodatkowych  opłat. Cały tydzień  w godz. 17-20 w zaprzyjaźnionej  firmie  FIGLOLANDIA  Żory Szeroka 26 / obok sklepu  " Zioła św. Franciszka ".
 6. Przy zamówieniu o wartości powyżej  500 zł - dostawa gratis.
 7. Klient zostaje powiadomiony o przyjęciu zamówienia do realizacji poprzez otrzymanie wiadomości e-mail na adres podany w formularzu.
 8. W razie zmiany terminu realizacji zamówienia Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 9. Zamówienia niepotwierdzone lub nieopłacone w ciągu 14 dni od chwili złożenia będą automatycznie anulowane. 

Płatności

Przelew bankowy

Dane do przelewu

Numer rachunku: 43 1140 2004 0000 3702 7527 1860
Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe UNIROK
Adres: ul. Szeroka 26, 44-240 Żory
W tytule płatności należy podać numer zamówienia.

Pobranie

Klient dokonuje zapłaty kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Odbiór osobisty

Zapłaty i odbioru towaru w sklepie www.e-zielarnia.eu można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 sobota 9.00 - 13.00 pod adresem:
ul. Szeroka 28
44-240 Żory
lub  po uzgodnieniu możliwość odbioru i zapłaty w zaprzyjaźnionym punkcie codziennie  do godz. 20.00   FIGLOLANDIA  Sala zabaw dla dzieci  Żory ul. Szeroka 26 - obok  sklepu stacjonarnego  ZIOŁA  ŚW. FRANCISZKA 

Reklamacje

Jeżeli przekazywana Państwu paczka lub towar w niej zawarty jest wyraźnie uszkodzona ( widać ślady zalania, paczka jest mocno pognieciona itp.) prosimy jej nie przyjmować i wypełnić protokół szkody w obecności kuriera! W takim przypadku paczka zostanie od razu zwrócona do naszego sklepu i szybciej będziemy mogli przystąpić do procesu wyjaśnienia sprawy oraz przekazania Państwu ponownie zamówionych produktów.

Odstąpienie od umowy 

Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Ochrona danych osobowych

Klienci naszego sklepu mają zagwarantowaną pełną ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, z późniejszymi zmianami) oraz wykorzystanie tych danych wyłącznie w celach informacyjnych i do realizacji zamówień.

Pomoc

Jeśli w trakcie składania zamówienia pojawią się jakiekolwiek pytania i wątpliwości chętnie pomożemy Ci w ich rozwiązaniu. W tym celu możesz się z nami skontaktować:

tel. 536 880 480
e-mail: sklep@e-zielarnia.eu

W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami, przepisy Kodeksu Cywilnego.

UWAGA - dotyczy sprzedaży produktów alkoholowych

W związku z tym, że sprzedaż napojów alkoholowych przez internet nie jest w Polsce prawnie dozwolona, zakup towarów zawierających alkohol w niniejszym sklepie odbywa się poprzez pełnomocnika obecnego w miejscu objętym koncesją sprzedaży.

Pełnomocnictwo upoważnia pełnomocnika wyłącznie do zawarcia w imieniu zamawiającego umowy zakupu towaru i nadania paczki z towarem na adres zamawiającego. Pełnomocnictwo jest udzielane Annie Krakowczyk, która w imieniu zamawiającego dokona zakupu zamówionego towaru.

Udzielenie pełnomocnictwa nie potrzebuje dla swej ważności szczególnej formy i jeśli zamawiający chce złożyć zamówienie i udzielić pełnomocnictwa wystarczy zaakceptować niniejszy regulamin.

W związku z tym, że sprzedaż alkoholu w Polsce jest zakazana również w stosunku do osób, które nie ukończyły 18 roku życia, dla ważnego udzielenia pełnomocnictwa do zakupu towaru,
niezbędne jest ukończenie 18 roku życia.

Udzielenie pełnomocnictwa w przypadku nie ukończenia 18 roku życia w chwili udzielania pełnomocnictwa, spowoduje, że pełnomocnictwo będzie nieważne. Akceptując ninejszy regulamin oświadczasz, że ukończyłeś 18 rok życia.