Cholesten + - cholesterol 60 kaps
Cholesten + – cholesterol 60 kaps

40,00

40,00

Cholesten + – cholesterol 60 kaps

(3 opinie klienta)

40,00

Zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i witamin, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego Bioperine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

Cholesten™ cholesterol – 100% czysty skład

Suplement diety

Cholesten™+ cholesterol zawiera mieszankę ekstraktów roślinnych i witamin, zamkniętych w  roślinnej kapsułce Vcaps®.

Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Czarny czosnek, kadzidłowiec indyjski, grzyby reishi pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Dodatkowo grzyby reishi pomagają w utrzymaniu właściwego krążenia. Sfermentowany czerwony ryż otrzymuje się w wyniku fermentacji ryżu wywołanej przez drożdże Monascus purpureus, co prowadzi do wytworzenia monakoliny K. Karczoch może przyczynić się do obniżenia poziomu lipidów we krwi i wspiera działanie wątroby. Kozieradka wspiera metabolizm tłuszczów i utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Witaminy B6, B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Dodatkowo B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, a B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Nie spożywać dziennej porcji w ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu. Opakowanie zawiera 60 pojedynczych porcji produktu przeznaczonych do maksymalnego dziennego spożycia.

Składniki

Ekstrakt z bulw czarnego czosnku,  otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt ze sfermentowanego czerwonego ryżu standaryzowany na 4% monakoliny K, ekstrakt z owocników grzybów reishi standaryzowany na 10% polisacharydów, ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego, ekstrakt z nasion kozieradki, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego, koenzym Q10 (ubichinon), BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), witamina B12 (metylokobalamina)

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt ze sfermentowanego czerwonego ryżu

– w tym monakolina

72,50 mg

2,90 mg

Ekstrakt 4:1 z bulw czarnego czosnku (Allium sativum) 100,00 mg
Ekstrakt z owocników grzybów reischi (Ganoderma lucidum)

– w tym polisacharydy

  70,00 mg

7,00 mg

Ekstrakt 4:1 z lisci karczocha (Cynara scolymus)   60,00 mg
Ekstrakt z 4:1 z nasion kozieradki   50,00 mg
Ekstrakt z zywicy kadzidłowca indyjskiego (Bosswelia serrata)   45,00 mg
Koenzym Q10  10,00 mg
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)

– w tym piperyna

   2,00 mg

1,90 mg

Witamina B6 1,40 mg (100% RWS)*
Witamina B12 2,50 µg (100%) RWS*

*Referencyjne Wartości Spożycia

Suplement diety Cholesten™+ cholesterol zawiera 2,90 mg monakolin w porcji dziennej.

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

 

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Ze względu na obecność sfermentowanego czerwonego ryżu produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu oraz jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Producent:

Pharmovit

3 opinie dla Cholesten + – cholesterol 60 kaps

  1. Julia (zweryfikowany)

  2. Marcin (zweryfikowany)

    Mam nadzieje że pomoże zwalczyć cholesterol

  3. Małgorzata (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *