Bonifraterski sok z głogu 500ml
Bonifraterski sok z głogu 500ml

30,00

30,00

Bonifraterski sok z głogu 500ml

30,00

Owoce głogu przyczyniają się do wzmocnienia organizmu i usprawnienia pracy układu sercowo-naczyniowego.

SKU: e63d3160fb4f Kategorie: , ,

Naturalny sok z owoców głogu

Suplement diety


Owoce głogu przyczyniają się do wzmocnienia organizmu i usprawnienia pracy układu sercowo-naczyniowego. To bogate źródło substancji wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i układu odpornościowego. Kompozycja soku z owoców głogu i witaminy C stanowi doskonały dodatek do codziennej diety dla osób dbających o zdrowie.

Warunki przechowywania:

Przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodowce do 21 dni.

Ze względu na zawartość naturalnych składników poszczególne partie soków mogą różnić się kolorem, zapachem, smakiem. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Produkt pasteryzowany. Może wytrącać się naturalny osad.

Składniki:

sok z owoców głogu (Crataegus) odtworzony z zagęszczonego soku z głogu, kwas L – askorbinowy – źródło witaminy C.

Zalecane spożycie:

25 ml dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem.. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji (50ml).

Zawartość dziennej porcji:

sok z owoców głogu 50 ml; witamina C 120 mg (150%*)
* – % referencyjnych wartości spożycia

Bez konserwantów, barwników, cukru i substancji słodzących

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Kupując Produkty Bonifraterskie® wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów.

Podmiot odpowiedzialny:

Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego p.w. Zw. Najświętszej Maryi Panny – fate bene fratelli, ul. Bonifraterska 12,00-213 Warszawa.