ZADBAJ O FLORĘ JELITOWĄ – kuracja na oczyszczenie jelit ze złogów i pasożytów.

Piękno jest odzwierciedleniem twojego wnętrza! 🙂

CZY WIESZ, ŻE?

Nieoczyszczone jelita to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, lecz także przyczyna otyłości i wzdęć. Ponadto złogi powodują niedożywienie innych organów wewnętrznych, w tym serca i mózgu, oraz ogólne poczucie zmęczenia.

Stara prawda mówi, że piękno pochodzi ze środka: wygląd zewnętrzny, stan cery, sylwetka, kondycja fizyczna i dobre samopoczucie w ogromnym stopniuj zależne są od sprawnych organów wewnętrznych. Możesz utrzymać tę sprawność przez ich systematyczne oczyszczanie.

Zobacz ofertę na nasze medi flowery

Natura dała ci najdoskonalszą pompę (serce), najlepsze na świecie filtry (wątrobę, nerki, skórę, elastyczne i aktywne przewody do transportu pożywienia oraz odpadów (jelita). Wszystkie te organy ściśle współpracują ze sobą.

Zobacz nasze medi flowery.

WARTO WIĘC O NIE DBAĆ, ABY SPRAWNIE DZIAŁAŁY JAK NAJDŁUŻEJ.

ZADBAJ O FLORĘ JELITOWĄ – poniżej przedstawiamy Państwu skuteczną kurację oczyszczającą.

Kuracje na oczyszczanie jelit przywracają sprawność funkcjonowania układu trawiennego.Są one tak dobrane, by nie szkodzić naturalnej florze jelitowej. Podczas przeprowadzaniazabiegu nie jest wskazane przyjmowanie błonnika w formie suplementów diety. Niektóre produkty mogą drażnić błonę jelitową oraz niepotrzebnie usuwać z niej śluz.

Kuracja na jelita przynosi w rezultacie poprawę perystaltyki jelit, pozbycie się szkodliwychbakterii, pasożytów i grzybów oraz usunięcie złogów.Prowadzi to do lepszego wchłaniania witamin i minerałów, przyspieszenia przemianymaterii, poprawy sylwetki i podwyższenia poziomu energii.

Na sam początek polecamy podstawową kurację na oczyszczenie jelit.

Poniższej kuracji nie należy łączyć z żadnymi innymi kuracjami ziołowymi, zantybiotykami i szczepionkami.Oczyszczania nie można przeprowadzać, gdy organizm jest osłabiony przeziębieniem lubgrypą. Oczyszczania organizmu nie mogą przeprowadzać kobiety w ciąży i matki karmiące.

W skład podstawowego zestawu wchodzi:

  • EKSTRAKT Z ZIELONEGO ORZECHA
  • EKSTRAKT Z PIOŁUNU
  • EKSTRAKT Z GOŹDZIKÓW

Oczyszczania jelit trwa 17 dni. Efekty oczyszczania mogą trwać do 3 tygodni po zakończeniu zabiegu.

Jakie dawki stosować podczas zabiegu?

Ekstrakt z zielonego orzecha – 5 ml rano na czczo i 5 ml wieczorem, przed udaniem się na spoczynek

Ekstrakt z piołunu – 10 kropli 2 razy dziennie przed jedzeniem (rano i wieczorem)

Ekstrakt z goździków – 7 kropli 3 razy dziennie przed jedzeniem

Ekstrakty rozcieńczyć w małej ilości wody (2-4 łyżki stołowe)

Ekstrakty można przechowywać w temperaturze pokojowej, ale podczas oczyszczania jelit dobrze jest wstawić je do lodówki. Nie w celu przedłużenia ich trwałości, ale dlatego że schłodzony ekstrakt zwiększa skuteczność oczyszczania. Wodę do rozcieńczania ekstraktów także należy przechowywać w lodówce.

Jak dawkować ekstrakty ?

Rano na czczo: do szklani wlać 2-4 łyżki zimnej wody i dodać następujące ekstrakty: 5 ml ekstarktu z orzecha, 7 kropli ekstraktu z goździków i 10 kropli ekstraktu z piołunu. Zamieszać i wypić. Po przyjęciu mieszanki odczekać 15 min przed przyjęciem jakiegokolwiek napoju lub pożywienia.

W południe:do szklani wlać 2 łyżki zimnej wody i dodać 7 kropli ekstraktu z goździków zamieszać i wypić. Posiłek można przyjać nie wcześniej niż po 15 min.

Wieczorem: do szklanki wlać 2-4 łyżki zimnej wody i dodać 7 kropli ekstraktu z goździków oraz 10 kropli ekstraktu z piołunu. Zamieszać i wypić. Nie jeść co najmniej 15 min po przyjęciu mieszanki.

Przed snem: na pusty żołądek, tzn minimum 1,5 godziny po posiłku, wypić 5 ml ekstraktu z orzecha rozcieńczonego w małej ilości wody.

Oczyszczanie jelit przeprowadzamy w cyklu 3 razy pol 17 dni z przerwami trwającymi 2,5 miesiąca. Przerwy te można wykorzystać na oczyszczanie wątroby lub nerek. Po zakończeniu cyklu oczyszczania jelit wskazane jest powtarzanie w odstępach półrocznych jednego 17-dniowego zabiegu oczyszczania jelit.

Podczas oczyszczanie jelit może pojawić się luźny stolec, gazy jelitowe lub zaparcia. W razie wystąpienia tego rodzaju objawów należy przejść na lekką dietę. W czasie przeprowadzanego zabiegu może wystąpić przejściowe uczucie zmęczenia, co jest reakcją zupełnie naturalną. Tempo zmian zachodzących w organizmie zależy od stopnia jego zanieczyszczenia i podatności na działanie zabiegu.

Powyżej został opisany podstawowy zestaw oczyszczający, w sprzedaży posiadamy także zestawy wzmocnione, rozszerzone oraz dla dzieci 🙂

Przeprowadź kurację oczyszczającą, aby:

  • poprawić perystaltykę jelit,
  • pozbyć się pasożytów i złogów,
  • uregulować ciśnienie krwi,
  • obniżyć poziom cholesterolu,
  • wymodelować sylwetkę,
  • uzyskać świeży wygląd skóry,
  • wzmocnić system immunologiczny.


ZADBAJ O FLORĘ JELITOWĄ – kuracja na oczyszczenie jelit ze złogów i pasożytów.