Benedyktynka Od siedmiu boleści 500ml

Benedyktynka to nie tylko wyjątkowy smak i aromat.

Starannie dobrana i sprawdzona kompozycja 21 ziół leczniczych. Nadaje ona trunkowi nie tylko wyjątkowy smak i aromat, ale przede wszystkim doskonale oddziałuje na cały układ pokarmowy.

Benedyktynka - opis.

Benedyktynka - likier złożony z rozmaitych ziół i korzeni, sporządzany od początku XVI w. do czasów rewolucji francuskiej przez benedyktynów

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

65,00 zł

Więcej informacji

Benedyktynka to sprawdzona kompozycja ziół leczniczych.

Starannie dobrana i sprawdzona kompozycja 21 ziół leczniczych. Nadaje ona trunkowi nie tylko wyjątkowy smak i aromat, ale przede wszystkim doskonale oddziałuje na cały układ pokarmowy. Przede wszystkim wpływa wspomagająco na procesy trawienne, usuwa towarzyszące im różne przykre dolegliwości i przynosi szybko ulgę po obfitym posiłku. Zioła zawarte w Benedyktynce działają ponadto ogólnie wzmacniająco, rozgrzewająco i uspokajająco.

Benedyktynkę stosowano dla wzmocnienia organizmu (bóle, niestrawności, zaparcia, stany zapalne, wzdęcia, zgagę, itp.), jako materiał rozgrzewający i i ułatwiający sen. Stanowi znakomity dodatek do koktajli, lodów, kawy, potraw. Benedyktynka "od siedmiu boleści" (21 ziół) posiada ziołowy smak oraz łagodną słodycz z lekkim posmakiem goryczy. Kompozycja ziół działa wspomagająco na trawienie, wzmacniająco, rozgrzewająco i przeciwprzeziębieniowo.

Zażycie specyfiku znakomicie poprawia nastrój i samopoczucie, 
a prowadzącym nerwowy tryb życia przynosi błogi sen.

(500ml, 32% alk.)