Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Męskie problemy

Promocje

Męskie problemy Jest produktów.

Na stronie
Pokazuje przedmiotów
 • +
  18,00 zł Dostępny

  Wsparcie sprawności seksualnej i męskości. HERBATKA DLA MĘŻCZYZN stanowi mieszankę ziół które wspierają równowagę emocjonalną, odporność na stres, sprawność fizyczną i umysłową, męską sprawność seksualną, libido i płodność, układ sercowo-naczyniowy i oddechowy, trawienie, dobry słuch, wzrok i pamięć. Witania przyczynia się do przywrócenia równowagi...

  18,00 zł
  Dostępny
 • +
  17,00 zł Dostępny

  To mieszanka która wstrząśnie Twoim ciałem i umysłem. Zawiera w swoim składzie skrupulatnie dobrane zioła które dają doskonały efekt energetyczno-seksualny. Stosując tą herbatę poczujesz dopływ sił fizycznych jak i umysłowych. Dodatkowym efektem jest zmniejszenie nadwagi oraz zapobieganie przerostom gruczołu krokowego.

  17,00 zł
  Dostępny
 • +
  13,00 zł Dostępny

  Prostafratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, w postaci ekspresowych saszetek do zaparzania, zawierająca wierzbownicę wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie prostaty, oraz skrzyp, perz, pokrzywę i pietruszkę – składniki wspomagające pracę nerek.

  13,00 zł
  Dostępny
 • +
  16,50 zł Dostępny

  Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie diety w składniki, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz wspomagają układ moczowy. Herbatka polecana jest dla osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania prostaty.

  16,50 zł
  Dostępny
 • +
  41,00 zł Dostępny

  Produkowany według starej klasztornej receptury. Polecany przy łagodnym przeroście gruczołu krokowego, w zaburzeniach oddawania moczu, a także przy infekcjach układu moczowo – płciowego.

  41,00 zł
  Dostępny
 • +
  53,00 zł Dostępny

  Ze względu na zawartość owoców palmy sabal i korzenia pokrzywy preparat ziołowy polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz prawidłową witalność u mężczyzn.

  53,00 zł
  Dostępny
 • +
  69,00 zł Dostępny

  POKRZYWA wspiera zdrowie prostaty  WIERZBOWNICA DROBNOKWIATOWA wspomaga utrzymanie zdrowej prostaty.  NAWŁOĆ wspomaga funkcjonowanie pęcherza moczowego i dolnych dróg moczowych.  WRZOS wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

  69,00 zł
  Dostępny
 • +
  42,00 zł Dostępny

  Suplement diety działający wspomagająco, przeznaczony dla osób dorosłych, cierpiących na impotencję, objawiającą się niepełnymi lub zanikającymi erekcjami o podłożu psychogennym lub nerwicowym.

  42,00 zł
  Dostępny
 • +
  10,50 zł Dostępny

  Produkt leczniczy roślinny o łagodnym działaniu moczopędnym i uspokajającym stosowany tradycyjnie w trudnościach w oddawaniu moczu związanych m. in. z łagodnym przerostem prostaty. Skuteczność produktu w podanych wskazaniach opiera się wyłącznie na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu. Produkt przeznaczony dla dorosłych mężczyzn.

  10,50 zł
  Dostępny
 • +
  18,00 zł Dostępny

  Preparat jest szczególnie polecany mężczyznom po 45 roku życia. Ziele wierzbownicy chroni przed zmianami związanymi z wiekiem wpływając korzystnie na układ moczowy oraz fizjologiczne procesy oczyszczania organizmu.Preparat uzupełnia codzienną dietę w magnez, który przyczynia się do zmniejszenia  uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym...

  18,00 zł
  Dostępny
 • +
  28,00 zł Dostępny

  Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty Posiada właściwości antyoksydacyjne WYCIĄG Z ZIELA WIERZBOWNICY drobnokwiatowej wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty i układu moczowego. Pomaga utrzymać naturalny przepływ moczu oraz zmniejszyć częstotliwość oddawania moczu u mężczyzn. Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej wspomaga utrzymanie ruchomości i...

  28,00 zł
  Dostępny
 • +
  9,00 zł Dostępny

  Herbatka polecana szczególnie dla mężczyzn po 40 roku życia. Trafnie dobrany skład wpływa wyjątkowo na organizm oraz chroni go przed zmianami związanymi z wiekiem. Ziele wierzbownicy wąskolistnej w tradycji ludowej to zioło szczególnie polecane dla osób mających problemy z prostatą. Przyczynia się do utrzymania zdrowej prostaty oraz dobrego samopoczucia.

  9,00 zł
  Dostępny
Pokazuje przedmiotów