Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Promocje

Pamięć, koncentracja There are 20 products.

per page
Showing 1 - 12 of 20 items
 • +
  15,00 zł Dostępny

  Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie diety w składniki wzmacniające organizm, wspomaga prawidłową pracę umysłową i wpływa na poprawę nastroju, a dodatkowo wspiera odporność i pobudza krążenie krwi. Wykazuje działanie ożywiające na organizm oraz pomaga utrzymać równowagę emocjonalną.

  15,00 zł
  Dostępny
 • +
  69,00 zł Dostępny

  Doskonały smak VIRUMINU VITAL uzyskany został dzięki wyjątkowej recepturze, którą stanowi 39% łuska gryczana, zielony owies, żeń-szeń i imbir. Skład VIRUMINU VITAL został dodatkowo wzbogacony o susz owocowy, stając się doskonałą alternatywą dla codziennie spożywanych herbat i soków. Finezyjny smak i zapach naparu VIRUMINU VITAL zachęca do regularnego...

  69,00 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Mieszanka ziołowo - owocowa "LEPSZA PAMIĘĆ" posiada łagodny ziołowy smak i aromat. Pobudza organizm w przypadku osłabienia pamięci i koncentracji. Stosowana regularnie, wpływa pozytywnie na zdolności intelektualne.

  12,00 zł
  Dostępny
 • +
  46,00 zł Dostępny

  Ze względu na zawartość ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Wchodzący w skład preparatu ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu  wydolności umysłowej i  fizycznej.

  46,00 zł
  Dostępny
 • +
  33,00 zł Dostępny

  Nalewka Ojca Klimuszko to zdrowy tonik ziołowy dobrze wpływający na pamięć i koncentrację. Ta mieszanka ziołowo-owocowa dedykowana jest szczególnie osobom uczącym się oraz starszym. Wzmacnia organizm i polepsza zdolności intelektualne.

  33,00 zł
  Dostępny
 • +
  41,00 zł Dostępny

  Jest jednym z najbogatszych źródeł naturalngo resveratrolu, który jest bodaj najsilniejszym znanym antyutleniaczem. Uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia przydłużający życie.

  41,00 zł
  Dostępny
 • +
  32,50 zł Dostępny

  Maca w proszku to naturalne źródło energii, wysoka zawartość węglowodanów i białka, bogactwo minerałów, witamin oraz nasyconych kwasów tłuszczowych. Wspomaga pamięć, koncentrację i poprawia samopoczucie

  32,50 zł
  Dostępny
 • +
  9,00 zł Dostępny

  Nasiona chia posiadają bardzo dużo wartościowych składników odżywczych. Są pełne błonnika, białka, kwasów tłuszczowych omega-3 jak i różnych mikroelementów.

  9,00 zł
  Dostępny
 • +
  14,00 zł Dostępny

  Sproszkowany Burak czerwony, jest produktem najwyższej jakości, może służyć zarówno do spożywania w postaci zdrowych i pożywnych koktajli, jak również jako baza czy dodatek do barszczy. Bardzo aromatyczny suszony burak, w skład którego wchodzi cała bulwa buraczana wraz ze swoimi prozdrowotnymi właściwościami, buraki nie są obierane ani łupione, Suszone w...

  14,00 zł
  Dostępny
 • +
  15,00 zł Dostępny

  Pyłek kwiatowy to pyłki kwitnących roślin zebrane przez pszczoły i częściowo przez nie przetworzone. Zebrane pyłki, w postaci małych kuleczek, niosą one do ula, by po dalszym przetrawieniu, stanowił pokarm młodych owadów. Każda z tych małych kuleczek składa się z ok. 100 tysięcy ziaren pyłków, w tym także roślin leczniczych, np. dziurawca, mniszka...

  15,00 zł
  Dostępny
 • +
  17,90 zł Dostępny

  Korzeń różeńca górskiego ( różeniec górski kruszony ) - 50g

  17,90 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Catuaba to małe, szybko rosnące drzewko. Wyrastają z niego żółte bądź pomarańczowe kwiaty. Ma owalne, małe, niejadalne owoce w kolorze ciemnożółtym. Catuaba cora z kolei to wewnętrzna, drobno cięta część kory tego drzewa.

  12,00 zł
  Dostępny
Showing 1 - 12 of 20 items