Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Lista produktów producenta NANGA

Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży ziół, mieszanek i wyciągów ziołowych, suplementów diety. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment zdrowej żywności, kaw, herbat oraz kosmetyków i produktów do aromaterapii.
Pokazuje przedmiotów
 • +
  58,00 zł Dostępny

  Ziemia okrzemkowa – odchudzanie, detoksykacja, złuszczanie skóry, wspomaganie układu sercowo-naczyniowego – to tylko kilka przykładów jej zastosowania. Ziemię okrzemkową można stosować wewnętrznie, dodając ją do napojów lub zewnętrznie, jako składnik naturalnych kosmetyków: peelingów czy past do mycia zębów.

  58,00 zł
  Dostępny
 • +
  13,50 zł Dostępny

  Galgant (Alpinia galanga), zwany też gałgantem chińskim lub dzikim kardamonem, to nieodłączny dodatek do wielu potraw w południowo-wschodniej Azji. Wyglądem przypomina korzeń imbiru, ale jest od niego nieco ostrzejszy i zdecydowanie bardziej gorzki.

  13,50 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Regularne zażywanie wąkroty azjatyckiej ma poprawić pamięć, zapobiegać depresji, zmniejszać niepokój. Zgodnie z zasadami Ajurwedy, wąkrotę azjatycką stosuje się w leczeniu zmian skórnych spowodowanych trądem, w bielactwie, łuszczycy, egzemie, w chorobach zapalnych dróg moczowych, w syfilisie, astmie, anemii, cholerze oraz w nadciśnieniu. 

  12,00 zł
  Dostępny
Pokazuje przedmiotów