Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Lista produktów producenta Zioła ojca Klimuszko

Zioła ojca Klimuszki

Oryginalność receptur i unikalny skład oraz zaufanie jakim cieszą się produkty Ojca Klimuszki zostały poparte przez zakon Franciszkanów. Zioła ojca Klumuszki można kupić w formie gotowej mieszanki lub przygotować ją samodzielnie - wówczas należy dokładnie odważyć po 50 g każdego z rodzaju ziół i zmieszać razem. Aby zioła miały odpowiednie działanie za każdym razem trzeba sporządzać nowy napar i nie słodzić go.

Zioła ojca Klimuszki są w pełni bezpieczne

Warto zaznaczyć, że skuteczność ziół ojca Klimuszki potwierdzają współczesne badania lekarskie oraz to, że unikalne mieszanki ziołowe ojca Klimuszko są w pełni bezpieczne dla organizmu (posiadają wszelkie atesty oraz zgłoszone są w Ministerstwie Zdrowia). Herbaty i zioła Ojca Klimuszki to doskonały pomysł na prezent, szczególnie dla osób starszych, czyli dla naszych babć, mam czy dziadków. 

Zioła ojca Klimuszki można dostać w postaci nalewek, tabletek lub saszetek.

To, jak należy stosować zioła ojca Klimuszki, zależy od ich postaci. Zioła i herbaty Ojca Klimuszko można spożywać jako uzupełnienie diety lub jako wspomaganie leczenia.

Kim był Ojciec Klimuszko?

Ojciec Klimuszko urodził się w 1905 roku, a zmarł w 1980 r. był franciszkaninem, jasnowidzem i zielarzem, który komponował własne mieszanki ziół na różnorodne schorzenia. Jego przepisy i receptury stosuje się do dziś. Jego produkty pomagają na wiele dolegliwości, m.in. doskonale wpływają na pamięć, koncentrację i zmiany skórne. Często wykorzystywane są jako suplement odchudzania ułatwiający zrzucenie zbędnych kilogramów oraz środek, który naturlanie wspomaga płodność.

Herbaty i zioła Ojca Klimuszki to doskonały pomysł na prezent.

Kawa zbożowa ojca Klimuszki


Naturalny klasztorny przysmak. Kawa powstaje z prażonych ziaren zbóż, dzięki czemu zawiera cenny dla organizmu błonnik, białko, węglowodany, a przy tym nie zawiera tłuszczu. Poprzez połączenie z kuracją odchudzającą Ojca Klimuszki wzmacnia się mechanizm regulacji wagi, wpływając na poprawę przemiany materii, pasażu jelitowego i zmniejszając uczucie łaknienia.


Mieszanka ziołowo-owocowa ojca Klimuszko


Mieszanka na długowieczność to smaczny napar o znakomitych właściwościach. Stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia, zmniejsza zmęczenie psychiczne oraz ma korzystny wpływ na zmarszczki. Mieszanka wzmacnia pamięć i koncentrację, a do tego ma pozytywny wpływ na krążenie. Napar posiada przyjemny, malinowy smak.

Nalewki ojca Klimuszki


Nalewka bezalkoholowa niezwykle przydatna w stanach zmęczenia i wyczerpania organizmu oraz przy braku koncentracji.

Więcej
Na stronie
Pokazuje przedmiotów
Pokazuje przedmiotów