WPISZ KOD RABATOWY EZIELARNIA5, ABY OTRZYMAĆ 5% RABATU NA ZAKUPY!

 Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Lista produktów producenta ZIOŁA O. KLIMUSZKO

Zioła ojca Klimuszki są w pełni bezpieczne

Warto zaznaczyć, że skuteczność ziół ojca Klimuszki potwierdzają współczesne badania lekarskie oraz to, że unikalne mieszanki ziołowe ojca Klimuszko są w pełni bezpieczne dla organizmu (posiadają wszelkie atesty oraz zgłoszone są w Ministerstwie Zdrowia). Herbaty i zioła Ojca Klimuszki to doskonały pomysł na prezent, szczególnie dla osób starszych, czyli dla naszych babć, mam czy dziadków. 

Zioła ojca Klimuszki można dostać w postaci nalewek, tabletek lub saszetek.

To, jak należy stosować zioła ojca Klimuszki, zależy od ich postaci. Zioła i herbaty Ojca Klimuszko można spożywać jako uzupełnienie diety lub jako wspomaganie leczenia.

Kim był Ojciec Klimuszko?

Ojciec Klimuszko urodził się w 1905 roku, a zmarł w 1980 r. był franciszkaninem, jasnowidzem i zielarzem, który komponował własne mieszanki ziół na różnorodne schorzenia. Jego przepisy i receptury stosuje się do dziś. Jego produkty pomagają na wiele dolegliwości, m.in. doskonale wpływają na pamięć, koncentrację i zmiany skórne. Często wykorzystywane są jako suplement odchudzania ułatwiający zrzucenie zbędnych kilogramów oraz środek, który naturlanie wspomaga płodność.

Herbaty i zioła Ojca Klimuszki to doskonały pomysł na prezent.

Na stronie
Pokazuje przedmiotów
Pokazuje przedmiotów