Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

List of products by manufacturer SPICE FARM

Spice farm.

Oferujemy produkty firmy Spice Farm .

per page
Showing 1 - 12 of 44 items
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Wskazania: - zaburzenia hormonalne wywołujące nieregularne miesiączki - uderzenia gorąca, inne objawy menopauzy - zespół napięcia przedmiesiączkowego - objawy nadmiaru prolaktyny w organizmie Przeciwwskazania: nowotwory piersi i niedobór prolaktyny w organizmie.

  12,00 zł
  Dostępny
 • +
  5,30 zł Dostępny

  • łatwe w przygotowaniu •  znakomity dodatek do zup, sosów, warzyw i mięs

  5,30 zł
  Dostępny
 • +
  31,00 zł Dostępny

  Korzeń bertramu rzymskiego to niezastąpiona i cenna przyprawa w kuchni Hildegardy. Bertram ma łagodno-ostry smak i można go dodawać niemal do wszystkich potraw.

  31,00 zł
  Dostępny
 • +
  6,40 zł Dostępny

  Błonnik Witalny to specjalne połączenie Babki Płesznik 60% oraz łupin Babki Jajowatej 20% i Siemie lniane 20%

  6,40 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Herbata z Cautaby zawiera: alkaloidy, garbniki, olejki aromatyczne oraz fitosterole. To właśnie te ostatnie są bliźniacze do ludzkich hormonów płciowych co czyni catuabę niezwykle silnym afrodyzjakiem.

  12,00 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Catuaba to małe, szybko rosnące drzewko. Wyrastają z niego żółte bądź pomarańczowe kwiaty. Ma owalne, małe, niejadalne owoce w kolorze ciemnożółtym. Catuaba cora z kolei to wewnętrzna, drobno cięta część kory tego drzewa.

  12,00 zł
  Dostępny
 • +
  16,00 zł Dostępny

   Magnez i chlor należą do podstawowych makroelementów. Magnez w ludzkim ustroju znajduje się we wszystkich komórkach organizmu i zalicza się go do jednego z najcenniejszych i najistotniejszych biopierwiastków. Jest niezbędny dla działania ponad 300 enzymów i ma zasadnicze znaczenie dla prawie wszystkich układów, a niestety, większość z nas ma wysoki...

  16,00 zł
  Dostępny
 • +
  25,00 zł Dostępny

  Diableski pazur używany w chorobach reumatycznych, artretyzm, bóle mięśni i stawów, niedokwaśność i bezsoczność żołądka, zaburzenia przepływu żółci, stany zapalne wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, stany zapalne ścięgien i więzadeł, kontuzje sportowe, nerwobóle, zapalenie wielonerwowe, rwa kulszowa.

  25,00 zł
  Dostępny
 • +
  23,00 zł Dostępny

  Potocznie nazywany "czyścicielem rur", zapobiega zwapnieniu i stwardnieniu naczyń krwionośnych, poprawia ukrwienie. Może być też stosowany przy kamieniach nerkowych i żółciowych oraz w leczeniu miażdżycy.

  23,00 zł
  Dostępny
 • +
  11,50 zł Dostępny

  Eukaliptus (Eucalyptus) – rodzaj drzew i krzewów należący do rodziny mirtowatych. Występuje w Australii, Nowej Gwinei i południowo-wschodniej Indonezji.

  11,50 zł
  Dostępny
 • +
  8,50 zł Dostępny

  Zalecane stosowanie wg św.Hildegardy: Bóle serca, osłabienie, skurcze żołądka i jelit: 1-3 szczypty proszku rozpuścić na języku, po 5 min wypić jeden kieliszek likierowy (20ml) wina pietruszkowego, w razie konieczności powtórzyć po 5 min. Przykry zapach z ust, niestrawność, wzdęcie: 2 szczypty galgantu i kopru włoskiego rozpuścić na języku.

  8,50 zł
  Dostępny
 • +
  13,70 zł Dostępny

  Gotu cola jest stosowana w Indiach od tysięcy lat w Ayujrvedzie jako środek poprawiający funkcjonowanie umysłowe, ale ceniony jest także ze względu na korzystny wpływ na krążenie, w szczególności przy niewydolności żylnej, przy problemach skórnych, trudno gojących się ranach.

  13,70 zł
  Dostępny
Showing 1 - 12 of 44 items