Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Promocje

Zioła jednorodne There are 113 products.

per page
Showing 13 - 24 of 113 items
 • +
  5,30 zł Dostępny

  Skrzyp polny jest prawdziwą skarbnicą łatwo przyswajalnej krzemionki, co czyni z niego zioło o wyjątkowych właściwościach pro zdrowotnych i zapobiegających przedwczesnym procesom starzenia.

  5,30 zł
  Dostępny
 • +
  5,00 zł Dostępny

  Napar z szałwii lekarskiej działa przeciwzapalnie i antyseptycznie,osłaniająco i przeciwcukrzycowo,a także obniża poziom cukru we krwi. Pobudza on wydzielanie soku żołądkowego,łagodzi bóle brzucha i wzdęcia,wzmaga perystaltykę jelit i zmniejsza biegunkę. Ponadto działa wspomagająco w zaburzeniach wątrobowych, pomaga w zredukowaniu nadmiernego pocenia się,...

  5,00 zł
  Dostępny
 • +
  17,00 zł Dostępny

  Napar z liści pokrzywy korzystnie wpływa na procesy oczyszczania i wzmacniania organizmu, wspomaga naturalne wydalanie wody przez nerki, wspomaga układ oddechowy i układ krążenia.

  17,00 zł
  Dostępny
 • +
  13,00 zł Dostępny

  Bonifraterski Ostropest Plamisty to tradycyjny produkt wysokiej jakości sporządzony zgodnie z zakonną recepturą, który zawiera wyłącznie naturalne składniki.

  13,00 zł
  Dostępny
 • +
  3,20 zł Dostępny

   Tradycyjnie stosuje się w nadmiernym poceniu się dłoni i stóp. Skuteczność produktu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

  3,20 zł
  Dostępny
 • +
  3,30 zł Dostępny

  Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany jako środek powlekający w objawowym leczeniu podrażnień błon śluzowych jamy ustnej i gardła oraz związanego z tym suchego kaszlu. Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

  3,30 zł
  Dostępny
 • +
  4,00 zł Dostępny

  Odwar stosowany jest jako środek żółciopędny w niestrawności oraz jako łagodny środek moczopędny.

  4,00 zł
  Dostępny
 • +
  4,30 zł Dostępny

  Tradycyjnie stosuje się w okresowej utracie apetytu oraz w łagodnych niestrawnościach/dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

  4,30 zł
  Dostępny
 • +
  4,70 zł Dostępny

  Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w: objawowym leczeniu łagodnych, skurczowych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów; objawowym leczeniu dolegliwości skurczowych o łagodnym przebiegu związanych z menstruacją; jako środek wykrztuśny w kaszlu związanym z przeziębieniem.

  4,70 zł
  Dostępny
 • +
  4,70 zł Dostępny

  Pomocniczo w łagodnych dolegliwościach serca o podłożu nerwowym oraz jako środek wspomagający pracę serca i układ krążenia.

  4,70 zł
  Dostępny
 • +
  4,00 zł 5,00 zł -20% Dostępny

  Do krótkotrwałego stosowania w sporadycznych zaparciach jako środek przeczyszczający.

  4,00 zł 5,00 zł -20%
  Reduced price!
  Dostępny
 • +
  5,00 zł Dostępny

  Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu łagodnych, skurczowych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów oraz jako środek wykrztuśny w kaszlu występującym w przebiegu przeziębienia. Tradycyjny produkt przeznaczony do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego...

  5,00 zł
  Dostępny
Showing 13 - 24 of 113 items