Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Lista produktów producenta ZIOŁA O. GRZEGORZA SROKI

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, jest firmą, która powstała w lipcu 1991 roku. Od początku swej działalności zajęła się produkcją leków ziołowych i w chwili obecnej produkuje kilkadziesiąt preparatów ziołowych w różnych postaciach. W swej działalności od początki ściśle współpracowała z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930-2006) , który przez ponad pięćdziesiąt lat swojego życia zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad blisko półmilionowej rzeszy chorych. 

Ojciec Grzegorz był niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii, najsłynniejszym polskim, a być może i światowym zielarzem zakonnym. Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe.


Firma BONIMED komponowała swoje mieszanki ziołowe opierając się na głębokiej wiedzy farmakognostycznej, intuicji i ogromnym doświadczeniu, jakie Ojciec Grzegorz nabył w swej długoletniej praktyce zielarskiej.


Dlatego też leczenie ziołami produkowanymi przez BONIMED to leczenie lekami o sprawdzonej skuteczności.


We wszystkich surowcach użytych do produkcji badana jest zawartość ciała czynnych, co gwarantuje jakość wytwarzanych preparatów.


Preparaty produkowane są zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania GMP.

Więcej
Na stronie
Pokazuje przedmiotów
Pokazuje przedmiotów