Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 250zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Promocje

Herbaty ziołowe There are 81 products.

per page
Showing 13 - 24 of 81 items
 • +
  16,40 zł Dostępny

  Czystek, jak podaje literatura zielarska, jest jedną z najsilniej działających roślin wzmacniających układ immunologiczny. Jest nadzieją dla leczących się na boleriozę oraz bronią przeciw wirusom i bakteriom.

  16,40 zł
  Dostępny
 • +
  12,00 zł Dostępny

  Bonifraterska Herbatka Wzmacniająca to tradycyjny produkt wysokiej jakości sporządzony zgodnie z zakonną recepturą, który zawiera wyłącznie naturalne składniki.

  12,00 zł
  Dostępny
 • +
  6,50 zł Dostępny

  Zawartość opakowania: 30 torebek po 2,0g Skład: 100 g produktu zawiera 100 g kwiatostanu lipy (Tiliae flos) Wskazania do stosowania: Napar z kwiatostanu lipy jest stosowany tradycyjnie jako łagodny środek napotny w przeziębieniach. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kwiatostan lipy Działania niepożądane: Nie są znane. Przedawkowanie: Dotychczas brak...

  6,50 zł
  Dostępny
 • +
  5,00 zł Dostępny

  Zawartość opakowania: 30 × 1,5g Wskazania do stosowania: Doustnie: napar stosuje się jako środek przeciwskurczowy i łagodnie przeciwzapalny w dolegliwościach przewodu pokarmowego. Zewnętrznie: jako środek ułatwiający gojenie w łagodnych stanach zapalnych jamy ustnej i gardła, do okładów na skórę, także do przemywania okolicy odbytu.

  5,00 zł
  Dostępny
 • +
  4,10 zł Dostępny

  Zawartość opakowania: 30 torebek po 2,0g Skład: Ziele fiołka trójbarwnego (Violae tricoloris herba) Wskazania do stosowania: Pomocniczo w schorzeniach układu moczowego jako środek o działaniu moczopędnym. Zewnętrznie w łagodnych zmianach skórnych występujących w trądziku młodzieńczym. Przeciwwskazania: Brak danych.

  4,10 zł
  Dostępny
 • +
  4,10 zł Dostępny

  Wskazania do stosowania: Napar z ziela skrzypu jest stosowany pomocniczo jako środek moczopędny, w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych oraz pomocniczo w kamicy moczowej, w drobnych złogach. Przeciwwskazania: Niedrożność dróg moczowych. Nie zaleca się stosowania w obrzękach spowodowanych niewydolnością serca lub nerek.

  4,10 zł
  Dostępny
 • +
  17,90 zł Dostępny

  Korzeń różeńca górskiego ( różeniec górski kruszony ) - 50g

  17,90 zł
  Dostępny
 • +
  14,50 zł Dostępny

  100% składników pochodzenia naturalnego Herbatka zawiera ziółka i przyprawy pozytywnie działające na pracę żołądka, jelit i wątroby. Poprawiają apetyt, ułatwiają trawienie, zapewniają dobre samopoczucie po obfitym posiłku.

  14,50 zł
  Dostępny
 • +
  7,50 zł Dostępny

  Składniki: ziele tymianku, kłącze tataraku, korzeń omanu, liść orzecha włoskiego, ziele mięty, ziele piołunu.

  7,50 zł
  Dostępny
 • +
  69,00 zł Dostępny

  MORWA BIAŁA – wpływa na utrzymanie równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie. CYNAMON – wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi Kozieradka nasiona  przyczynia się do normalnego metabolizmu glukozy i insuliny. ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI – przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, które jest związane z wydajnością mózgu i...

  69,00 zł
  Dostępny
 • +
  69,00 zł Dostępny

  * POKRZYWA wspiera zdrowie prostaty * WIERZBOWNICA DROBNOKWIATOWA wspomaga utrzymanie zdrowej prostaty. NAWŁOĆ wspomaga funkcjonowanie pęcherza moczowego i dolnych dróg moczowych. WRZOS wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

  69,00 zł
  Dostępny
 • +
  28,00 zł Dostępny

  Do stosowania w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

  28,00 zł
  Dostępny
Showing 13 - 24 of 81 items