Herbata Zielona z żurawiną i kwiatem granatu

Herbata zielona z żurawiną i kwiatem granatu tworzy ciekawą kompozycje naturalnych składników posiadających właściwości antybakteryjne.

Waga: 100g

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

10,00 zł

Więcej informacji

Zielona herbata jest ceniona na całym świecie ze względu na swoje właściwości oraz indywidualny aromat. Powszechnie stosowana jest w kulturze wschodu w krajach takich jak Chiny, Japonia czy Korea. Smakosze herbat doceniają niepowtarzalny smak zazwyczaj wraz ze wzrostem liczby wypitych filiżanek. Według kultury wschodu picie zielonej herbaty ma właściwości lecznicze takie jak: lepsza kontrola wagi, wzmocnienie układu krążenia, zapobieganie chorobą sercowym, działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe, usuwa toksyny z organizmu . Herbata zielona jest bogata w witaminy m.in w C, B, E , minerały oraz składniki odżywcze.

Duży wybór atrakcyjnych kompozycji z owoców ziół i kwiatów połączony z powszechnie uznanymi zaletami herbaty zielonej sprawiają iż picie Herbat zielonych Natur-Vit jest czystą przyjemnością i prawdziwą chwilą relaksu.

 

Herbata zielona z żurawiną i kwiatem granatu tworzy ciekawą kompozycje naturalnych składników posiadających właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Herbata jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy. Dzięki zawartości żurawiny korzystnie wpływa na organizm przy różnego rodzaju zapaleniach infekcyjnych np. nerek, pęcherza. Może być skutecznie stosowana zarówno w wspomaganiu leczenia jak i w profilaktyce. Kwiat granatu działa łagodząco na biegunki.

Kompozycja ma swój oryginalny, niepowtarzalny smak i naturalny aromat, łącząc wysoką skuteczność działania z przyjemnością picia.

 

Skład: herbata zielona - 91%, żurawina owoc liofilizowany - 5%, kwiat granatu - 2%, aromat.