Herbata Zielona z owocami maliny i truskawki

Herbata zielona z owocami maliny i truskawki jest kompozycją wyjątkowo witaminową która dostarczy naszemu organizmowi wielu cennych substancji odżywczych.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

8,70 zł

Więcej informacji

Zielona herbata jest ceniona na całym świecie ze względu na swoje właściwości oraz indywidualny aromat. Powszechnie stosowana jest w kulturze wschodu w krajach takich jak Chiny, Japonia czy Korea. Smakosze herbat doceniają niepowtarzalny smak zazwyczaj wraz ze wzrostem liczby wypitych filiżanek. Według kultury wschodu picie zielonej herbaty ma właściwości lecznicze takie jak: lepsza kontrola wagi, wzmocnienie układu krążenia, zapobieganie chorobą sercowym, działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe, usuwa toksyny z organizmu . Herbata zielona jest bogata w witaminy m.in w C, B, E , minerały oraz składniki odżywcze.

Duży wybór atrakcyjnych kompozycji z owoców ziół i kwiatów połączony z powszechnie uznanymi zaletami herbaty zielonej sprawiają iż picie Herbat zielonych Natur-Vit jest czystą przyjemnością i prawdziwą chwilą relaksu.

 

Herbata zielona z owocami maliny i truskawki jest kompozycją wyjątkowo witaminową. Dzięki zawartości owoców malin i truskawek dostarczamy do organizmu mnóstwo składników odżywczych witamin i minerałów. Truskawki maja działanie odkwaszające, zawierają dużo witaminy C, żelaza, fosforu, wapnia, manganu i magnezu. Maliny pobudzają gruczoły potowe dzięki czemu maja właściwości napotne, przeciwgorączkowe. Wspomagają w naturalny sposób organizm w walce np. z katarem, stanem podgorączkowym.

Kompozycja ma swój interesujący, owocowy smak który sprawi iż picie herbaty stanie się prawdziwą chwilą przyjemności.

 

Skład: herbata zielona - 95%, owoc maliny - 2,5%, owoc truskawki - 2,5%.

Masa netto : 100g